więcej o tej miejscowości

valle de piedras encimadas, puebla

valle de piedras encimadas, puebla


Ta dolina oferuje zapierające dech w piersiach widowisko z zestawu olbrzymformacji skalnych, z których wiele stanowisk duże kamienie wydają sięniewytłumaczalne i niezrozumiałe równowagi.
Zalecane miejsce do uprawiania turystyki pieszej, wspinaczce, linia zip i rowerów górskich, również obszary do biwakowania.

W Piedras Hmmm natury Encimadas, jazdę konną i odkrywać ogrom obszaru, korzystają z kaprysem świadectwo przejścia skalne z zimnego do gorącego słońca i mgła ...

Znajdź mały plac miejsca, w którym oferta dla smakoszy fasoli i tlacoyos alberjón, nopales palone, mięso z grilla, grill, mixiotes, buliony, itp..


Ubicaciónpiedras_encimadas

135 km. Puebla City jest miastem Zacatlán a nieco później w tym obszarze kamieńCamotepec na górze. Aby się tam dostać, należy wziąć dróg ChignahuapanApizaco Puebla, a później Zacatlán-Camotepec. Szacowany czas podróży 2 godziny 45 minut jazdy z 80-85 km / godz.

opis

O powierzchni 4 kilometrów kwadratowych, otoczony sosnowym lesie na wysokości2400 metrów, ta dolina oferuje wspaniałe widowisko z zestawu olbrzym formacji skalnych, z których wiele pozycji z dużych kamieni wydaje niewytłumaczalne i stan konta, niezrozumiałe
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty