więcej o tej miejscowości

tepalcingo, morelos

tepalcingo, morelos

Gmina jest usytuowane między szerokości geograficznej 18 ° 26 'szerokości geograficznej północnej i 98 ° 18' długości geograficznej zachodniej od Greenwich,na wysokości 1100 metrów nad poziomem morza.

Pastor dworzec kolejowy znajduje się zabytek, był miejscem Zapata i Guajardouzgodniły powołanie do spełnienia w Hacienda Chinameca gdzie Emiliano Zapatazostał zamordowany.Wejście do stacji znajduje się kilka metrów przed odchylenieAtotonilco, po lewej stronie.


W centrum miasta Tepalcingo jest Tepalcingo sanktuarium jest czczony obrazJezusa z Nazaretu i Targów gospodarzy Trzeci piątek Wielkiego Postu, największego kraju typu tianguis. Targi oferuje bogactwo rękodzieła, biżuteria złota i srebra, wyroby koszykarskie, przedmioty z gliny, obrazy religijne, czapki, itp.. Przez prawie miesiąc, są pielgrzymi z całego kraju.


Jeśli masz trochę czasu, można wspiąć się na poszukiwania i zobaczyć rozległą panoramę zdominowany stamtąd, z widokiem na Sanktuarium JezusaNazareńskiego, kaplicy Santa Cruz i San Martin, z wulkanach Popocatepetl iIztaccihuatl i tle.


Muzeum "The Sanctuary of Faith" znajduje się obok Sanktuarium, wyświetla religijne ikony i sztuki religijnej


Gmina jest usytuowane między szerokości geograficznej 18 ° 26 'szerokości geograficznej północnej i 98 ° 18' długości geograficznej zachodniej od Greenwich,na wysokości 1100 metrów nad poziomem morza
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty