więcej o tej miejscowości

pomuch Merida do Campeche, na południe od Półwyspu Jukatan w Meksyku,

pomuch campecheNa drodze do Merida do Campeche, na południe od Półwyspu Jukatan w Meksyku, mamy znak na drodze ("Tradycyjna Piekarnia Pomuch"), który nie jest łatwe, czy jeden koncentruje się na drodze. Jednakże duch badań i nasze podniebienia zawsze gotów, aby spróbować wszystkich rzeczy, które można umieścić w przedniej części jadalne zaprosił nas do zatrzymania się i szukać wejścia do tego miejsca ...(Czytaj więcej i zobacz FOTROGRAFÍAS mamy po skoku)


Miasto Pomuch, jak miejscowi nazywają go, jest małym miastem, że w tym samym czasie została podzielona przez drogę, a teraz został się do wyzwolenia. Kolej przechodzi za miasto równolegle do drogi, a jednocześnie stacji był głównym Pomuch kierowcy gospodarczej i społecznej miejsce. Mówiąc nosić znak, że znajduje się przy wejściu, nie jest (lub był) 6284 mieszkańców.


W Pomuch widać zielony kiosk w centrum placu i kościoła bez skończeniu żółtych ścian bardzo gładkie lub teksturowane, co jest charakterystyczne dla kościołów w tym rejonie Jukatan i Campeche. Ale co innego można zrobić, aby być są piekarnie, które reklamują sprzedaży tradycyjnego chleba Pomuch, z chleba lub sandwchón, że jego wnętrze jest szynka, ser żółty i chili, chleb anyżu, młodych, wątek polvorón i nawet delikatne chleb kukurydziany i cynamonem

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty