więcej o tej miejscowości

ixtlan de juarez Ta wspólnota Zapotec korzeni jest położony w Sierra Norte z Oaxaca,

ixtlan de juarez

Ixtlan, przędzy lub włókien sizalu oznacza, tLAN zamiast "Miejsce włókien".Niektórzy autorzy różnią się od tego opisu, ale także odnoszą się do słowa ITZTLI kamienia lub obsydianu oznacza "miejsce z krzemienia lub obsydianu ziemi".

Obszar gminy jest 548,60 km2, co stanowi 0,6% powierzchni państwa.
Społeczność Ixtlan de Juarez wycieczki z przewodnikiem przez lasy chmury drogi prehispanic, wodospady, dochód gospodarstwa pstrąga i serwis rowerów i wyposażenia kempingowego. Istnieją dwa dwustronne kabiny dla sześciu osób każdy (tj. 24 osób w sumie) i cztery proste.

Sugerowana Tours
1. Pozuelos
Upgrade na rowerze do Pozuelos, gdzie można panoramę lasu, Rio Grande i Zempoaltepetl, świętej górze Mixes.

2. Xhoo-Beto
Odwiedź Rolnictwo Xchoo-Beto Fish Unit, gdzie można skosztować wyśmienitych potraw z pstrąga tęczowego.

3. Arch Yahuela
Przez drogę przez lasy dębowe, storczyki, porosty, mchy i grzyby, można dojść pieszo lub rowerem Yahuela łuku, gdzie można pływać lub nurkować pod wodospadem. Istnieje możliwość na noc w obozie, w którym ciepło z legend ognisku spotkać się z ludźmi. Możliwe jest również, aby podróż z obserwacji ptaków.Ta wspólnota Zapotec korzeni jest położony w Sierra Norte z Oaxaca, do 2.030 metrów nad poziomem morza. W swojej 19.310 ha gruntów znajduje się ogromną różnorodność flory i fauny oraz wielu gatunków siedem różnych rodzajów roślinności, z gatunków storczyków akademickich i paprocie dłoni salon drzewo, które zamieszkują lasy deszczowe. Różnorodności biologicznej, region ten jest uważany za jeden z 17 obszarów najbardziej interesujących na świecie, gdzie czterech odmianach współistnieć pogoda: zimny, chłodny umiarkowanych i tropikalnych pół zimno.

Projekt ekoturystyki znajduje się 6 km od miasta Ixtlan, gdzie oferuje swoim gościom różne wycieczki pakietów, które można zrobić pieszo, na rowerze górskim, konia lub pojazdu silnikowego. Podkreśla, że ​​wizyta w świątyni św Tomasza Apostoła, a Churrigueresque XVII wieku, który ma piękny ganek różowy kamieniołom, brama i piękne drewno rzeźbione ołtarze i rzeźbione kamienna chrzcielnica, gdzie został ochrzczony "The Hero of the Americas," Don Benito Juarez. Inne zalety to punktu widzenia Cerro de Cuachirindoo i jaskinie "El Arco" Waterfall "i" Cerro de los Pozuelos ". W okolicy znajduje się zakwaterowanie plac zabaw dla dzieci, baldachim, równoważenie linomostowe, wieże widokowe, ścianka wspinaczkowa, most wiszący, drewniane altankiVer mapa más grandeVer mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty