więcej o tej miejscowości

W Puerto Arista może wędkarstwo sportowe, pływanie łódką, na cztery koła motocykli, pływanie,

Puerto Arista Chiapas


32 mil plaży na otwarte morze z wysokimi falami, palmami, zwykłych ludzi i odległe szczyty gór, sprawiają, że jest atrakcyjnym miejscem dla odpoczynku od gwaru miasta.

W Puerto Arista może wędkarstwo sportowe, pływanie łódką, na cztery koła motocykli, pływanie, siatkówka plażowa, plus ma obszar camping. Istnieje palapas, restauracje, chodniki, hotele, molo, kawiarni i dyskotek, gdzie można cieszyć miło czas z rodziną lub przyjaciółmi.

Atrakcyjnego turystycznie, co zawsze było uważane za główny ośrodek plaży państwa. Charakteryzuje się ciepło i opiekę ludzi. Położony 19 km od miasta Tonala, jedna z najstarszych miejscowości pełnej historii wszystkich wybrzeży Chiapas. Jak przejść przez drogi całkowicie betonowa i w dobrym stanie można podziwiać magiczny krajobraz dostarczone przez równiny przybrzeżnej Pacyfiku.

Ma powierzchnię około 40 km od piaszczystej plaży, latarnia morska, usługi hoteli, pensjonatów, Kabiny, apteka, bankomat, sklepy spożywcze, budki telefoniczne, ośrodek zdrowia i inne usługi. W pobliżu znajdą Państwo miejsca, które łączą piękno ze spokojem, jak "Head Bull", osada na brzegu ujścia "Jewel Buenavista", w którym tradycyjne kajaki schodzenia na spienione fale.Ta strona można zwiedzać przez cały rok, jednak jest uważany za wysoki sezon Wielkanoc, okres, który odbywa się tradycyjne piękno konkursu Miss Puerto Arista, z udziałem pięknych młodych kobiet w regionie.

Lokalizacja, Puerto Arista znajduje się 23 km na południowy zachód od Tonala. Aby dostać się do podjęcia autostrady nr 200 i skręcić w prawo w km 4. Stąd do Boca del Cielo odległości 19 km na wschód.

Plaże w Puerto Arista i Boca del Cielo otrzymać więcej turystów w sezonie, czyli Wielkanoc, Nowy Rok i latem, ale napływ turystów jest minimalny, który prawie zawsze jest jedyną firmą będą ptaki, słońce, piasek i morze. Polecamy pobyt w Puerto Arista lub Tonala, ponieważ w Boca del Cielo ma hoteli.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty