więcej o tej miejscowości

playa ventura Costa Chica Guerrero stanie czeka na Ciebie do korzystania z atrakcji tegopięknego miejsca,

playa ventura

Raju Costa Chica Guerrero stanie czeka na Ciebie do korzystania z atrakcji tegopięknego miejsca, a przyjazd żółwi "Ridley" i "The Giant Lauda" (Garapacha)największy na świecie i ostrygi, że nurkowie przyjmować codziennie.Playa Ventura ma wspaniałe ogrody z palm kokosowych, świeże laguny wody, świeże owoce morza i plaż kursu.

Pewne działania można cieszyć się, takich jak jazda na koniu lub ośle na plaży,zwiedzanie ogromny krzywej w pięknej zatoce w pobliżu Casa de Piedra, wędkowanie, surfing, jazda na kajak przez laguny zwracając uwagę na szeroki zakres ptaków w namorzyny.Czystej plaży z Oceanu Spokojnego przed patio.Istnieje wiele restauracji dostępnych łatwo spacer po plaży. Zapraszamy na dzień lub na całe życie w miejscu, gdzie nie ma stresu słowo.

Miasto jest skoncentrowana w odcinku szerokiej plaży i poza nią, zgodnie z kierunkiem skałach obok kamienia latarni, znaleźliśmy rogu morza: wspaniały cichejzatoce, która otwiera się przez zarośla i ogromne kamienne budowle . Ta oaza fale średnie jest oferowany jako opcja do opuszczenia pokoju w piasku lub w ciepłych wodach oceanu. Inne możliwości rekreacji są do odwiedzenia laguny, wzdłuż wybrzeża i praktyki różnych gier plaży rano z mieszkańcami przejść do ryb lub odwiedzić wioskach, gdzie nie Marquelia Copala i wszystkich usług, w tym stacji benzynowej.

Od Mexico City nie biorą autostrady. 95 w drodze do Acapulco. Port może przyjąć dwie drogi aby dostać się do Playa Ventura: Kiedy idziesz do Acapulco, na wysokości pomnika Lazaro Cardenas, wziąć kierunku autostrady nie. 200 doPinotepa Nacional.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty