więcej o tej miejscowości

san carlos , Sonora Znajduje się na Morzu Corteza, piękna meksykańskich

san carlos , Sonora

Znajduje się na Morzu Corteza, piękna meksykańskich społeczności miejscowości San Carlos, Sonora, Meksyk oferuje coś dla każdego. Do uprawiania sportów wodnych, są piękne piaszczyste plaże, wspaniałe nurkowania i snorkelingu, kajakarstwa i wędkarstwa na morzu. San Carlos jest o zaledwie kilometr 250, 4 godziny jazdy samochodem od Nogales, AZ w Meksyku Highway 15, czteropasmowej autostrady podzielone.

Społeczność ma pole golfowe z 18 dołkami, korty tenisowe, kręgielnia i liczne sklepy z pamiątkami i galerie na zakupy i przeglądania. Dla boater, dwie przystanie jachtowe są dostępne z brukowanymi rampy uruchomienia, suche magazynów, kompletne naprawy morskich i konserwacji, doki paliwa i rozsądne stawki za wynajem poślizgu. Wiele restauracji serwujących owoce morza, wołowina Sonora, dania kuchni meksykańskiej i amerykańskiej kuchni znajdują się na terenie miasta.Awaryjne nieruchomości do sprzedaży i są motele, hotele, parki RV, domki i prywatne Wynajem domu na każdą grupę i budżetu.

Jeśli nie doświadczyli życia i swobodnej atmosferze meksykańskiej miejscowości wypoczynkowej, to zawdzięczam to do siebie, aby odwiedzić San Carlos. Być może nigdy nie zechcesz opuścić.


W San Carlos odwiedzających cieszyć się prawdziwie wakacyjna atmosfera, usług oferowanych turystom w pierwszej klasie, na wysokości głównych atrakcji rekreacyjnych w Meksyku.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty