więcej o tej miejscowości

Ensenada, największy port w Baja California,

Ensenada, największy port w Baja California, znajduje się 300 km na południowy zachód od Mexicali, stolicy i 113 km na południe od Tijuana. Ma średnią temperaturą 21 ° C.

Charakteryzuje się niektóre z najspokojniejszych plaż wokół północnego Pacyfiku, szczególnie Punta Banda, idealne do nurkowania i pływania kajakiem, a po okolicznych górach, które stoją profili straży parków narodowych konstytucji z 1857 roku i Sierra de San Pedro Martir, atrakcyjne tereny ekoturystyki. Oprócz naturalnych wdzięków, port jest domem dla dużych imprez kulturalnych, które podkreślają korzyści z jego kuchni, takie jak dożynki, które pozwalają na wycieczkę do najważniejszych domów wina z Valle de Guadalupe. Ensenada jest również miejsce godne uwagi dla jakości usług turystycznych, które zawierają pola golfowe, uzdrowiska, barów i klubów nocnych, gdzie można korzystać z najlepszych życia na Pacyfiku.

TRASY POWIERZCHNIA I MIEJSCA WYBRANE
Szlak Wina. Od centrum miasta Ensenada, podejmują nie Transpeninsular Highway. 3 na północny-wschód w kierunku Tecate, w 73.5 km znajdziesz miasta San Antonio de las Minas, gdzie pierwsza trasa wino: Vineyard Liceaga, z produktywnych winnic pojawiły Merlot czerwone wino i wino Biały Chenin Blanc.Postępuj zgodnie z drogi nr. 3, wchodzą do miasta Francisco Zarco w Valle de Guadalupe, gdzie znajduje się dom Chateau Camou, bardzo nowoczesne urządzenia produkcyjne. Następnie można odwiedzić dom L.A. Cetto, największy w regionie, których winnice i produkty pojawiły się w przypadku win LA Don Luis Cetto Terra and White Zinfandel. Ostatnim punktem trasy jest Casa Pedro Domecq, najbardziej w wieku Meksyku i oferuje przepiękne winnice dla jakości winogrona są zbierane.


Zabytkowej architektury
Portu Ensenada jest ważnym przykładem zabytkowej architektury, która syntetyzuje wszystkie kulturalnych jej mieszkańców.
Centrum Społeczne, obywatelskiej i kulturowej Riviera Ensenada. Znajduje się na Av Costero Blvd Riviera i General Lázaro Cárdenas. Jest to budynek w stylu śródziemnomorskim okna łukowe i czerwone dachy dachówki. Było to największe kasyno w mieście, a obecnie jest domem dla różnych imprez miejskich, artystycznych i społecznych. Czynne codziennie od 10:00 do 18:00.

Sztuka i rzemiosło
Wśród rzemiosł znajdziesz w Ensenada podkreślają dzieła dmuchanego szkła i rzemiosło typowe Abalone shell, reprezentujących miejsc plaży, które można kupić w sklepach i galeriach Avenida Lopez Mateos, jak również Artisan Center Blvd Lazaro Cardenas


Festyny ​​i Tradycje

Wśród głównych partii stoją Ensenada Carnival, która odbyła się w lutym i byli pod wrażeniem ich radosne parady kolorowe, imprez gastronomicznych, muzycznych, Dożynki, które odbyło się w sierpniu i to obchody festiwalu organizowanego przez dom Guadalupe Dolina wina do prezentacji swoich najlepszych zbiorów, wystawy gastronomicznych, zwiedzanie winnic, konkursy i inne imprezy. We wrześniu, należy wziąć udział w "Międzynarodowych Targów ryb i skorupiaków", którego próbki i konkursy prowadzone są czołowych szefów kuchni dla smakoszy i restauracji w mieście.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty