więcej o tej miejscowości

Yum Balam uruchomić oprogramowanieObserwacja fauny i flory jest jedną z najbardziej pożądany w tym rezerwat biosfery, która leży na granicy północno-zachodniej Quintana Roo, w sąsiedztwie Ria Lagartos.


Jej obszar 154.052 ha. zawiera ekosystemów morskich, podmokłych i lasów deszczowych.


Wildlife zostały zarejestrowane około 311 gatunków, wśród których są flamingi, Ocellated indyki, papugi Jukatan, Jukatan orioles król sępy i pięć neotropikalnych futrzaki: jaguar, puma, ocelot, Ocelot i Margay, zagrożonych gadów, takie jak żółw biały, dureń i żółwie Hawksbill i krokodyle moreleti i acutus.


Istnieją również w obszarze ponad 30 gatunków ptaków lądowych, które migrują wzdłuż transgolfo trasy.
W tym miejscu pięknych czystych wodach obfitują delfiny i rekiny wielorybie, a także duże obszary terenów podmokłych i tropikalne lasy bogate w faunę i florę.

W 60.000 hektarów kotów dżungli żyje pięć gatunków dzikich tropikalnego Meksyku, Jaguar, Puma, Ocelot, Margay (małe dziki kot) i Jaguarundi lub kota dżungli, wszystkie zagrożone wyginięciem.

Yum Balam uruchomić oprogramowanie, które zachęca ludzi, aby powiedzieć Techników rezerwacji po wykryciu obecności kota, oni uchwycić zwierzę i zgłosić się do innego obszaru strefy, przyczyniając się do ochrony gatunków i zrównoważony rozwój społeczności lokalnych.
Lokalizacja

Południowa granica znajduje się około 20 km na północny zachód Kantunil Kin; obejmuje wybrzeża kontynentalnej części gminy Lázaro Cárdenas, Laguna Yalahau i Holbox Island, północna granica jest od morza (Jukatan kanału ), około 18 km na północ od Isla Holbox. Granica wschodnia jest zgodne z miejskiego podziału między miastami Lazaro Cardenas i Isla Holbox.

Lazaro Cardenas Gmina


Powierzchnia

154, 052 ma


Miast i innych obszarów zabudowanych

Głównym ludzki w strefie wpływów

Kantunil Kin, Chiquila, Holbox, Cabo Catoche, Cancun i Leona Vicario.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty