więcej o tej miejscowości

Navojoa znajduje się w południowej części stanu Sonora,

navojoa


Navojoa znajduje się w południowej części stanu Sonora, Siedziba jest miasto Navojoa i znajduje się na pozycji 27. kwietnia 51 N 109 26 43 W
posiada dwa rodzaje pogody, pół-suche i innych semi, oba są ekstrema o maksymalnej miesięcznej średniej temperatury na 32,7 ° C w czerwcu i lipcu, a minimalna miesięczna średnia temperatura 18,5 ° C w grudniu i styczniu, o średnia roczna temperatura 25,4 ° C.

Tehuelibampo: Blue Water
Eco turystyka Tehuelibampo.Sitio Muzeum Navojoa, uznane przez National Geographic. Tehuelibampo Ekomuzeum.

Tehuelibampo był świętym miejscem naszych przodków: około 3.000 lat temu, lewe protomayos grupy odzwierciedlenie w twardości skały, piękne Glen Tehuelibampo osiemdziesiąt dziewięć Petroglyphs które odzwierciedlają niektóre z najważniejszych owinięty jego materialnego i duchowego życia.

Jego pejzaże i rozwój oferujemy wycieczki do łóżka z Rio Mayo, miejsca do jazdy na rowerze, kajakarstwo, łowiectwa i rybołówstwa, a także dzieli się swoimi widziało ogromne skały i kaniony być skalowane.

To miasto otoczone gospodarstw i społeczności zamieszkałych przez ludzi o szpitalu powołania, miejscowi są oferowane jako przewodnicy, oferujemy zakwaterowanie i dać nam znane ich rzemiosła i typowe zwyczaje.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty