więcej o tej miejscowości

tequila, jalisco

tequila Jalisco


Tequila jestgmina imiasto w stanie Jalisco w Meksyku. Nazwa Tequila pochodzi z nahuatl słowo Tecuilan lub Tequillan , Cristis co oznacza miejsce hołd . To" magiczne miasto ". Tequila jest znany podając swoją nazwę Tequila , jest jednym z obszarów, w których występuje .
Pierwszymi osadnikami byli Chichimeca , Otomi , Toltekowie i nahuatl . Miasto po raz pierwszy osiedlili się w miejscu zwanym Teochichán lub Techinchán :wszechmocny Bóg lub miejsce, w którym mnożą się sidła i pułapki .
Miasto Tequila znajduje się w różnych ulg , ma trochę płaską ziemię , z wyjątkiem niektórych małych dolinach ,teren jest bardzo nieregularny . Na Riverfront Jakuba i Chico 700 metrów nad poziomem morza ; na południe od miasta są rejestrowane do 2900 metrów ( Hill Tequila ); w północnych wysokościach są 1700 i 1800 metrów , ale to w żadnym Balcones Heights Sierra 2300 metrów .
Atrakcje : Zwiedzanie między odbitego światła niebieskiego jest Tequila , oferuje turystom ważną zbiór zabytków historycznych poświęconych pamięci jego najbardziej znamienitych postaci. Poznać niektóre z nich :


Plaza de Armas
Stary budynek , który został odnowiony, z ławkami , różne kolorowe dywany i inne przedmioty , aby nadać mu nowoczesny wygląd ; architektura została zachowana w stylu francuskim kiosku , gdzieznajduje się ratusz i można zobaczyć ogrody, dwóch halach , pomniki Miguel Hidalgo i Benito Juarez i kadrowanie ten piękny plac , pomnik sławnego ( Obrońców Tequila ) .


Świątynia Świętego Jakuba
Znajduje się on w centrum miasta , pochodzący z XVII wieku i został zbudowany przez budowniczego Martin Casillas . Pokrywa jest z dwóch ciał i opuszcza ; boki łuku są pary kolumn doryckich , a wśród nich , wnęki z płaskorzeźbami aniołków ; Drugie ciało w oknie prezbiterium obramowane z doryckich parach po obu stronach , ozdobione płaskorzeźbami kolumny i rośliny almohadillo obserwowany . Wnętrze ma nawę , żebrowane sklepienia , witraże i latarnia Neoklasycystyczny ołtarz główny z centrum w atrium są dwa źródła stylu kolonialnym i posąg Santo Toribio Romo , pilnuje góry atrium dwóch cherubinów .


Świątynia Santo Toribio Romo
Położony w Canyon Tequila , ta świątynia jest zbudowana na miejscu , w którym to męczennikiem był torturowany podczas Cristero . Santo Toribio Romo urodziła się 16 kwietnia 1900 roku otrzymał swoją kapłańską porządek w dniu 23 grudnia 1922 roku i zgodnie z instrukcją miał parafii Tequila, Jalisco, który nie byłbardzo atrakcyjny misja od tego czasu był jednym z miejsca, gdzie władze cywilne i wojskowe prowadziły więcej kapłanów . Zmarł 25 lutego 1928 roku.


Sanktuarium w Guadalupe
Budynku z 1960 zbudowany na cześć Matki Bożej z Guadalupe . Od 28 października do 12 grudnia 46 są tradycyjne modlił różańce .


Kaplica Forsaken
Zbudowany w 1536 roku , był pierwszym ośrodkiem w regionie ewangelizacyjną inicjatywę Tequilano z Fray Juan Calero . Poświęcony został w sierpniu 1946 r. na ruinach pierwszej świątyni .


Sanktuarium Krzyża Świętego
Odnowiony stary budynek, w którym wielbiciele gromadzą się okazji Dnia Świętego Krzyża , 3 maja . Tańce i tańce są wykonywane .
Sposób, aby uzyskać z Guadalajara do Tequila bierze wolną drogę do nr 15 orzech lepiej znany do Puerto Vallarta , następuje Tequila Trail , dotykając miast Arenal , Tequila i Amatitan . Jest 60 kilometrów lub 45 minut. Tequila ma Taxis transportu , autobusy i przystanki autobusowe z zagranicznych linii autobusowych do Guadalajara i różnych gmin . Istnieje również przenośnik turystyczne wyposażone fabryki tequili i wycieczki po zabytkowym centrum .


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty