więcej o tej miejscowości

la casa del indio fernández, méxico d.f

casa del indio fernandez

Dom zamknięty dla publiczności. Posiada dwa wejścia.

Jest elegancki kask stylu hacjendy, z imponującą fasadę prawie wulkanicznych tarcze wewnątrz. Znajduje się w narożniku Słodkie Olivia, położonej w Coyoacan, na południu Meksyku.

HISTORIA

Budowa domu "Indian" trwał około 20 lat i został zaprojektowany przez meksykańskiego przyjaciela architekta Emilio Fernandez "El Indio", Manuel Parra. W tym domu mieszkał legendarny reżyser filmowy, aż do dnia swojej śmierci w dniu 06 sierpień 1986


Dom Injun Emilio Fernandez:

Przekonamy się imponującą twierdzę zbudowaną przez meksykańskiego architekta Manuel Parra, dla swojego przyjaciela, legendarny reżyser Emilio Fernandez Injun. Jego budowa rozpoczęła się we wczesnych latach 50, a 25 lat później została zawarta.
Córki zarówno prowadzi nas przez czas i pamięć, które prowadzą wymianę wspomnienia tej rezydencji nakładającego.

Bajeczna okolica Coyoacán leży na południe od Meksyku i zachowuje kolonialny styl architektoniczny, który przypomina małą oazą spokoju pośród zgiełku i gwaru wielkiego miasta. Coyoacán skupia bardzo różne kulturalne i artystyczne wyrażenia miasta, bo w każdy weekend można znaleźć na wszystkich placach zdarzeń muzycznych, literackich, teatralnych, itp..

Słodki Olive Nr 1 esq. z Barrio de Santa Catarina Saragossie

Jego budowa trwała około 20 lat i został zaprojektowany przez architekta Manuel Parra. To jest w kolonialnym stylu hotel z imponującą fasadą zbudowany z wulkanicznego kamienia. Meksykańska reżyser Emilio "Indio" Fernandez mieszkał tam przez większość swojego życia i tam zmarł w 1986 roku.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty