więcej o tej miejscowości

tehuacán ,Archeologicznej jest "Tabela" w Tehuacán Viejo. puebla

tehuacán , pueblaTehuacán (z nahuatl "Theo" = Boga "hua" = zaborczy, "może" miejsce =, co oznacza "miejsce bogów") jest siedzibą miasto, gmina i miejska znajduje się w południowo-wschodniej części meksykańskiego stanu Puebla, położone 130 km od miasta Puebla, 257 km od Mexico City i 321 kilometrów od miasta Oaxaca, na wysokości 1676 metrów nad poziomem morza, klimatu i semiwarm pół. Jest to drugie największe miasto w stanie Puebla Ludność według spisu ludności z 2005 r., jest 260.923 mieszkańców.
Różnorodność obszarów turystycznych w regionie, zarówno naturalnych, jak i kulturowych. Wśród jego atrakcji są architektoniczne Cultural Complex i Kościół "El Carmen", Tehuacán Katedra, kościół San Francisco, Kalwaria Temple, Dom Kultury oraz Muzeum w Tehuacan Valley.

Naturalne atrakcje są najważniejsze źródła Garci Crespo, Penafiel, Balseca, nawadniania i San Lorenzo; Zapotitlán Botanic Garden, San Juan Raya i Lagunas de San Bernardino.

Archeologicznej jest "Tabela" w Tehuacán Viejo.

Dla turystów, którzy lubią sporty ekstremalne, Tehuacán to doskonały teren do jazdy na rowerze górskim z powodu jego topografii. Do najbardziej znanych utworów do uprawiania tego sportu są Calera i Quarry.Miasto gościło zawody Mountain Bike państwo i regionalnym.

Inną atrakcją jest jedzenie: jesienią bioder mol i chiles relleno: dodawanie muéganos się, tradycyjne słodkie Tehuacan, które można znaleźć w każdym zakątku miasta.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty