więcej o tej miejscowości

W jaskiniach Park Narodowy są Cacahuamilpa guerrero

cacahuamilpaW jaskiniach Park Narodowy są Cacahuamilpa które są być może największe na świecie jaskiń. Nationwide jest jednym z najczęściej odwiedzanych stron internetowych przez miłośników speleologii. Jaskinie te są zlokalizowane w górach Sierra Madre del Sur, Meksyk. Obejmują one głównie stanu Guerrero w gminach Pilcaya, Tetipac i Taxco, ale również rozszerzyć w stanie Morelos w miejscowości Rio Coatlan.
Zostały odkryte w 1834 przez Manuela Saenz de la Peña w 1936 roku i uznany za park narodowy. Uważane wśród najbardziej imponujące w świecie jaskiń Cacahuamilpa przechowywane wewnątrz nieskończonej serii Żartobliwe figur, które powodują podziw wszystkich odwiedzających. Możesz odwiedzić do dziewięćdziesięciu pokoi, wszystkie wygodnie iluminados.Las jaskinie są otwarte dla publiczności i są codziennie wycieczki, począwszy od 10.00, wycieczki ostatnie dwie godziny i działa 2 mil.

Jaskinie są uważane za największy i najpiękniejszy na świecie, za ich pośrednictwem, można znaleźć dwa podziemne rzeki, które są Chontalcoatlán, którego długość wynosi około 8 kilometrów, a San Jerónimo pomiaru 12 km, oba są graniczy przez piaszczyste plaże, w całkowitej ciemności przez większość drogi. Jaskinie składają się z różnych dużych ubytków, które zostały wyznaczone przez nazwę "salon", objętych wapiennych konkrecji zwisające z sufitu (stalaktytów) lub wielkości podłogi (stalagmity).
Rozciąga się w przeważającej części przez stanie Guerrero w obszarze objętym gmin Pilcaya, Tetipac i Taxco, słynnego regionu złotnictwo. Mniejsza część jest w stanie Morelos, w gminie Rio Coatlán
Znajduje się 52 km od Taxco, aby się tam dostać samochodem, ciężarówką lub autobusem.
Jak się tam dostać
Guerrero znajduje się na południe od Meksyku, a miasto Taxco de Alarcón znajduje się na północ od państwa, w którym jest miasto Cacahuamilpa, Gro., Home of Jaskiniach Czasu, dawniej znany jako Grottoes Cacahuamilpa.

Jaskinie są na wysokości 960 m nad poziomem morza i jest kilka sposobów, aby uzyskać tam:

Meksyk - Cuernavaca - Alpuyeca - Grottoes Cacahuamilpa, z odległości 149 kilometrów.
Ver mapa más grandeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty