więcej o tej miejscowości

jest wśród 58 gmin w stanie San Luis Potosi.

río verde
jest wśród 58 gmin w stanie San Luis Potosi. Jest największe znaczenie centrum środkowej części stanu, co czyni go na początek regionu.

Teraz ma poczty i usług kurierskich, trzech lokalnych kanałów telewizyjnych 21-Telesistemas, kanał 6 i kanał 12, aby uzyskać więcej zakres i na widowni, i dwie stacje radiowe (880 AM i 650 AM), ma także trzy operatorzy telefonii komórkowej, do telefonu stacjonarnego i internetu, oraz w lokalnej gazecie "Central Zone".

Przyjechać tu z San Luis Potosi w Highway 70 (Tampico-Sanchez Roman) San Luis Potosi w Ciudad Valles, lub przez Luis-Rioverde San Autostrady. Highway 69 (Jalpan-Santo Domingo) przybywa na południowej stronie, łącząc miasto z Sierra Gorda, Queretaro (Jalpan, Ayutla itp.)

Crescent Lake jest miejscem turystycznym znajduje się w miejscowości. Nazwa Crescent jest, bo jezioro ma kształt półksiężyca. Ma to ogromne znaczenie dla turystyki, archeologiczne i rolniczych. Crescent jest idealne pływanie i nurkowanie, licząc również o dużej powierzchni do biwakowania.

Podnosi średnią temperaturę 28 ° C, co czyni go idealnym do sportów wodnych.Centralny krater, głównym źródłem jezioro ma głębokość ponad 50 metrów, oprócz powodowania prądy osłabione następne pole, tworząc explorable podwodnych jaskiń, zarówno z sprzętu do nurkowania i tylko przy pomocy respiratora a widzem.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty