więcej o tej miejscowości

Marietas Wyspy nazywa się archipelag czterech formacji: dwie wyspy i dwie wysepki.

islas marietas


Marietas Wyspy nazywa się archipelag czterech formacji: dwie wyspy i dwie wysepki. Pierwszy ma wysokość 54 m, kilometr szerokości i 600 m szerokości, w przybliżeniu, drugie 43 metrów wysoki, jest nieco większa niż w pierwszym, i ma szerokość 700 m. Są one zlokalizowane w gminie Bahia de Banderas.
Marietas Wyspy położone są na południowy-zachód Tepic, u wybrzeży Punta de Mita, w gminie Bahia de Banderas, stanu Nayarit. Jest to mały archipelag oświadczył Narodowy Ecological Reserve, idealne do uprawiania nurkowania, nurkowanie i camping.
Banderas Bay, oferuje gościom rekreacji przez cały rok, festiwale, imprezy sportowe, jedzenie, i różnego rodzaju konkursy. Jest to szczególnie atrakcyjne odwiedzane przez setki wielorybów w miesiącach od grudnia do kwietnia, dlaczego jest zwoływane corocznie gatunków wielorybów jak humpback. Dla zorganizowanych wycieczek z powodu szacunku, który powinien być w procesie ciąży w ciągu pierwszych kilku tygodni nie jest koniec, jest oficjalnie planowany pomiędzy 15 grudnia a 31 marca. Wieloryby wybrać meksykańskie wód w celu osiągnięcia cyklu: że prokreacji. Gdy urodził, przez kilka tygodni po wieloryby mają swoje cielęta z nimi zacząć się przystosowywać w wodach od temperatury, zasolenia i prądów, są dla nich odpowiednie.
Jego 1,383 hektarów uważane są za badania naturalnego, ze względu na jego imponujący wachlarz fauny ryb, bogate źródło morskiego obszaru ochrony bogactwa, graniczącej ze słynną Puerto Vallarta, w stanie Jalisco.
Marietas Wyspy są rajem dla ptaków i niebieski stąpający duda otoczonej wspaniałymi raf.
Wyspy archipelagu Marietas znajduje się 10 km od Punta Mita, Riviera Nayarit. Marietas Wyspy mają 1.400 hektarów i składa się z czterech formacjach: dwóch wysp i dwóch wysepek.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty