więcej o tej miejscowości

Catemaco jest gmina i miasto w południowo-wschodniej stanu meksykańskiego Veracruz,

Catemaco jest gmina i miasto w południowo-wschodniej stanu meksykańskiego Veracruz, w Sierra de Los Tuxtlas góry wulkanicznej, wzdłuż Zatoki Meksykańskiej. W 2005 Census INEGI, gmina powiedział, że całkowita liczba ludności 46,702, z czego 22.965 mieszka w siedzibie powiatu. skład etniczny jest przede wszystkim z mieszanego pochodzenia. liczba głośników rdzennych języków mniej niż 500 osób.


Miasto Catemaco o łącznej powierzchni 710.67 km ² wzdłuż Zatoki Meksykańskiej pomiędzy podnóża San Martín Tuxtla wulkanu i Sierra de Santa Marta oraz włączenie Laguna Laguna Catemaco i Sontecomapan i część dużego Rezerwat Biosfery Tuxtlas Los. Granice Catemaco z gmin San Andrés Tuxtla, na zachód od Ocampo i Soteapan Hueyapan południa i Tatahuicapan Mecayapan Juarez i na wschodzie.


Catemaco ekonomicznie uzależniona od mieszaniny turystycznych, zwierząt gospodarskich, rybołówstwo i rolnictwo. Statystycznie powiat plasuje się jako jeden z najbiedniejszych w Veracruz.


Miasto Catemaco znajduje się naprzeciwko Jeziora Catemaco do 340 metrów 1115 stóp) nad poziomem morza i jest otoczony licznymi wulkanicznych szczytów. Na północy jezioro Sontecomapan zajmuje dużą zalewowym i łączy Zatokę La Barra de Sontecomapan, najbardziej dostępne plaża Catemaco.Jednym z polecanych atrakcji miasta są "Monkey Island", zaludniony przez porzuconych małp badawczych pierwotnie przywiezionych z Tajlandii. Prawie 100 łodzi do transportu turystów konkurować, aby zobaczyć te makaków przywożonych na te wyspy w 1970 roku.Historycznie odizolowana wspólnota, miasto ma teraz międzynarodową renomę dla "Czarodzieje z Catemaco i" zjawiskiem lokalnym profesjonalistów o czary w celach komercyjnych.Hiszpański Brujo słowo można przetłumaczyć jako wiedźma,, kreator Warlock, Nekromanta, "alternatywnego uzdrowiciela", uzdrowiciela i innych. Catemaco posiada roczną festiwal okultyzmu w pierwszy czwartek i piątek marca. Nazywa się "Międzynarodowy Zjazd Czarownic".
Poza przekonaniem, że to są czarownicy i szamani Catemaco ze specjalnymi uprawnieniami, magia tej dziedzinie jest jeden sam w sobie, gdyż zaprasza wiedzieć Meksyku w ciągu ich fascetas, mistycyzm jego rogach, wypełnione niespodzianek dla tych, którzy szukają bardziej naturalnego bogactwa Meksyku, prawdziwy urok Tuxtlas spotkał się raz po odwiedzeniu ich społeczności, pozostanie zawsze chętny do powrotu.

W jeziorze Catemaco może w rejs, który trwa około 1 ½ godziny, na tej trasie będzie odwiedzić kilka wysp, takich jak czaple i małp, w tym drugim życiu kolonii makaków, które zostały wprowadzone przez Człowiek, jako czepiaka, który był oryginalny mieszkaniec regionu, to jest zamieszkane w dużych ilościach, przeniosła się na szczycie góry. Można też przejść do pobliskich miejscach jak Nanciyaga i znać miejsce, gdzie sprzedają bardzo łagodny właściwości gliny dla skóry.


W Catemaco, uzyskanie mieszkania nie jest trudne, podobnie jak hotele różnych kategorii i wszystkich usług dla turystów krajowych i zagranicznych, oprócz tego, że cel Ekoturystyka, istnieje kilka operatorów turystyki przygodowej, którzy oferują wszystko od wypożyczalnie rowerów do spacery po dżungli otaczającej oraz możliwość spędzenia nocy w jednym z obozów nad brzegiem jeziora lub w pobliżu Zatoki Meksykańskiej.
Przygoda rozpoczyna się od poznania Catemaco opuszczeniem portu Veracruz, jak w autobusie, który porusza się jeden w kierunku tego celu prowadzi przez kilka miast, w tym porcie Alvarado, San Andrés Tuxtla, Santiago Tuxtla i społeczności, których scenariusze i naturalny sposób bycia ich mieszkańców pozostawiać przyjemny pamięci w gościa, który ośmiela się wykraczać poza betonowej dżungli i szukać takiego bezpośredniego kontaktu ze starymi bogami geografii Veracruzana.

Catemaco
Rustykalny urok Catemaco, jej mistyczny laguny i soczyste otaczający przyciągnąć odwiedzających do tego
mały raj.

Turystyka
Wszystko o utracone plaże, wspiąć się wulkany, pływanie
wodospady i gładki z Margarita w
restauracje i hotele w tej poprawki resztek
Rainforest.


Ver mapa más grande


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty