więcej o tej miejscowości

Puerto Escondido, miejsce plaż, znajduje się na wybrzeżu Oaxaca


Puerto Escondido

Puerto Escondido, miejsce plaż, znajduje się na wybrzeżu Oaxaca, 249 km na południe od stolicy stanu. Jej klimat jest ciepły półsuchych z deszczów letnich i średnia roczna temperatura 28 ° C. Wśród wielu atrakcji, to miejsce oferuje niezwykły zestaw plaże z niebiesko-zielonych wód i drobnym piaskiem oprawione przez bujną roślinność, idealne do uprawiania różnego rodzaju sportów wodnych.

Wśród nich Zicaleta, domu do surfowania międzynarodowym turnieju i głównej plaży gdzie robiłeś ważne zdarzenie rybołówstwa sportowego w listopadzie. W okolicznych terenów przyrodniczych są Park Narodowy Lagunas de Chacahua, laguna zestaw, który mieści się dużej różnorodności flory, takich jak lasy namorzynowe, ochrona gniazd endemicznych krokodyle, iguan i różnych egzotycznych ptaków i ptaków.

Na plaży można odwiedzić Centrum Mazunte meksykańskiej Turtle, instytucja poświęcona badaniom i konserwacji różnych wariantów tego gatunku. W Puerto Escondido można skosztować pyszne połączenie owoców morza, oprócz przyjemności Oaxaca kuchni, takie jak mol i serem. Można także spotkać regionalne tradycje związane z kultem "Matki Juquila" powłoki rękodzieła wykonane z korali i czarnym, plus alternatywne życie nocne: restauracje, bary i kluby nocne, znajdujących się przy plaży, w którym strona trwa aż do świtu.

TRASY OBSZAR I MIEJSCA WYRÓŻNIONE

Droga do Puerto Angel. Pozostawienie Puerto Escondido wybrać się w drogę nr. 200 zachód, 20 km przed znajdą Państwo miasto okienne, których gmina ma wielkie zadanie ekoturystyki przyczynić się do zalesiania terenu mangrowe i ochrony siedlisk przyrodniczych krokodyla. Stąd dalej wzdłuż tej samej drogi, aby osiągnąć Mazunte, 49 mil poniżej, gdzie meksykańskie Center Turtle, poświęcona badaniu i ochrony żółwi morskich, miejsce ma przedszkole dla zalesiania tych zwierząt. 7 km dojdziesz do Puerto Angel, jednej z najpiękniejszych zatok Oaxaca, utworzonej przez grupę plaże, krystalicznie niebiesko-zielone wody jak ustnik, La Mina i Ixtacahuite różnych fal, otoczony bujną roślinnością klify , gdzie można wykonać takie działania jak: pływanie, wędkowanie, nurkowanie i snorkeling.
mas de puerto escondido,Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty