więcej o tej miejscowości

Lazaro Cardenas jest ważnym portem handlowym z infrastruktury turystycznejmichoacán

lázaro cárdenas michoacán

Lazaro Cardenas jest ważnym portem handlowym z infrastruktury turystycznej, uzupełnione o doskonałych miejsc do wypoczynku i rekreacji w pobliskich plaż.

Są plaże dla wszystkich gustów, począwszy od miękkich i pieszczot wód (dla rodzin z dziećmi) na otwarte morze burzliwe fale do surfingu, miejsc, gdzie natura był bardzo miły w celu zapewnienia im różnych gatunków zwierząt i roślin. A co z ludźmi, ludzi przyjaznych i chętnych do zapewnienia najwyższego poziomu usług dla zwiedzających. Istnieją także społeczności, w których korzyści z nahuatl techniki rzemiosła i wzornictwa są zgodne z normami czasów pre-latynoskich, a także ratowanie tradycji w odzieży, muzyki i tańca.

Te plaże z miłym klimatem przez cały rok, zapewniając obiektów turystycznych i obszary kempingowe z parkingu, energii elektrycznej i wody oraz w rejsie Doskonale dla uprawiania sportów wodnych. Drogi są bardziej przyjemne przyjazd w tym regionie Michoacan, ponieważ ma lotnisko krajowe i autostrady Morelia-Lazaro Cardenas. W Playa Azul, 20 km. na zachód od Lazaro Cardenas rozpoczyna drogę 250 km, który komunikuje się nad horyzontem plaż, zatoczek, klifami i bujną roślinnością, stany Guerrero i Michoacan, Colima poprzez, tutaj można podziwiać tysiące palm kokosowych, mango sady , papaja i bananowce, jak czaple, gołębie, mewy i pelikany. Droga jest w dobrym stanie, z pomocą na rzecz turysty i życzliwość Zielonej Aniołów, który udziela informacji i usług assistance turystycznego


W tym ważnym miejscu jest intensywny przemysł stalowy jest podstawowym elementem rozwoju gospodarczego i regionu. Jest także bramą do wielu miejscach i prywatnych plaż atrakcyjny i prawie tak wielu z nich, przez warunki geograficzne środowiska, są niemal nietknięte i niezbadany. W tym porcie znajdą Państwo wiele usług, które uczynią Państwa pobyt przyjemnym.

Położony na południe od państwa, na współrzędnych 17 ° 57 'szerokości geograficznej północnej i 102 ° 12' długości geograficznej zachodniej, na wysokości 10 metrów nad poziomem morza. Arteaga graniczy od północy, wschodu z państwem Guerrero, na południe do Oceanu Spokojnego i na zachód przez Aquila.Jego odległość od stolicy kraju jest 401 km.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty