więcej o tej miejscowości

san cristobal de las casas znajduje się w centrum stanu Chiapas Tuxtla Gutierrez,

San Cristobal de las Casas

znajduje się w centrum stanu Chiapas Tuxtla Gutierrez, stolicy stanu 85 mil na wschód, w umiarkowany i wilgotny, z deszczu w lecie oferuje średnią temperaturę 15 ° C.

W tym mieście, jeden z najpiękniejszych w Meksyku za harmonijną kompozycję miejskich, można odkryć imponujące budowle religijne, takie jak katedra i Templo de Santo Domingo, platerowane kolorowe detale stylu barokowego i produkcji indyjskiej, które podtrzymują dziedzictwa kulturowego etnicznych Tzotzil, Tzeltal i Lacandon, którzy żyją w swoim otoczeniu i którzy mogą również zobaczyć egzotyczne kolekcje przedmiotów codziennego użytku, rzemiosło i prehiszpańskie sztuk chronione w dużych instytucjach i charytatywne tradycji antropologicznych, jak Na Bolom Muzeum i Centrum Kultury Los Altos z Chiapas.
Najbliższe będziesz świadkiem magiczną atmosferę, która otacza takie miasta jak San Juan Chamula, mieści się jedna z najbardziej kolorowych karnawału i tradycji jednostki, z których można zwiedzić obszary wielkich bogactw i Ecological ReserveHuitepec, gdzie znajdą Państwo jedne z najlepszych przykładów różnorodności biologicznej w regionie lub Arcotete, gdzie można wspinaczka poprzez niesamowite ściany ponad 30 m wysokości.
TRASY POWIERZCHNIA I MIEJSCA WYBRANE

Ścieżka do Lagunas de Montebello. Pozostawienie San Cristobal, w drogę nie. 190 w kierunku południowo-wschodnim do osiągnięcia Comitan (95 km). W tym mieście można zwiedzić zabytki jak Świątynia Santo Domingo, zbudowany w s. XVI stylu mauretańskim wpływów i Belisario Dominguez House Museum, który zachowuje mebli biurowych i osobistych przedmiotów należących do słynnego lekarza i polityka, w Chiapas. Idąc tą samą drogą dochodzimy do archeologicznego Tenam Bridge, 10 km na południowy wschód od komisji, gdzie można odkryć system kamienia tarasy, na których reszta ich miejsc, budynków i gry w piłkę. 16 km później Trójcy, gdzie można go nadal na drogę nr. 307 znaleźć archeologicznego Chinkultik, starożytnego miasta Majów, który zachowuje wapiennych pokrywających platformach, na których ich głównych zespołów miejskich i ich gra w piłkę.Wycieczka kończy się mniej niż 5 km na wschód, przy wejściu do Lagunas de Montebello Park Narodowy, położony 150 km na południowy wschód od San Cristobal, gdzie można znaleźć zbiór ponad 60 laguną turkus i cenotes w otoczeniu lasów iglastych, w pobliżu atrakcji na świeżym powietrzu, takich jak jazda konna, pieszych i rowerowych wędrówek.


ARCHEOLOGIA
Na obrzeżach San Cristobal de las Casas znajduje się jedna z Majów archeologicznych z najważniejszych i najlepiej zachowanych w regionie.
Tonina. Znajduje się 109 km na północny zachód od San Cristobal de las Casas, wzdłuż autostrady. 199. Jest to archeologicznego rozmieszczone wokół sztucznej góry z siedmiu poziomów, gdzie jej główne budynki się znajdują. Wśród najważniejszych są: Pałac progi i wojny i świątyń z więźniami i zwierciadło dla niepalących i kodeksem sztukaterie, że jest mit o czterech epokach kosmologicznych, znany jako "Mural Czterech Słońca ". Otwarte od wtorku do niedzieli od 10:00 do 17:00.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty