więcej o tej miejscowości

puerto progreso, yucatán jest w oparciu o dużą sektora rybołówstwa i ustanowił i od portu wysokość budynku

puerto progreso

Postęp jest w oparciu o dużą sektora rybołówstwa i ustanowił i od portu wysokość budynku, liczba pojedyncza morzu obiekt składający się z wiaduktu do morza wynosi 6,5 km, w celu uzyskania głębi i umożliwia dokowanie do głębokości 34 metrów, która jest strategicznym węzłem logistycznym eksportujących i importujących Półwyspu Jukatan. Kontenery ze towary opuszczają postęp w kierunku osiągnięcia na zewnątrz i do rozprowadzania na półwyspie Jukatan i gdzie indziej cercanos.7

Postęp jest dynamicznie rozwijającym się portem turystycznym. Obecnie operacyjnych dużych statków wycieczkowych, które zwykle ustępują w skali do 24-36 godzin. Pasażerowie wysiadają w porcie wysokości i są podejmowane, aby odwiedzić port Progreso, Merida, Izamal archeologicznych Majów Chichen Itza, Uxmal i Dzibilchaltun.

W miesiącach lipcu i sierpniu plaże są bardzo zatłoczone przez tysiące turystów na lokalne. Te miesiące są preferowane przez Yucatecan rodzin spędzić lato na plaży, portu Progreso jest jednym z ulubionych miejsc.Z tego jest znany w całym stanie na szlakach turystycznych przeznaczone dla odwiedzających dziennie lub tych, którzy chcą nocować w hotelach z malowniczym widokiem na ocean, z których część nadal zachowuje stylu "Art Deco" wieku.Atrakcyjną lokalizację w Półwysep Jukatan i jego infrastruktury turystyki postępy, stan największym portem.

Miasta Progreso, Yucatan ma bar na plaży lub stoku leżącej, głęboki i soli z lomerío.Gatunków zwierząt żyjących w gminie to: jaszczurki, żółwie lądowe, Chachalaca, tzutzuy, przepiórki, ptaki morskie, mewy, pelikany i wiele ryb.

Jego główną atrakcją jest stary budynek zajmowany przez morskiej celnego, który powstał w ubiegłym wieku, Pałacu Miejskiego, Lighthouse i Pier celne za najdłuższy w kraju


Znajduje się na północ, 36 km od miasta Merida na drodze nr. 261. Wody z pięknych plaż są tak ciche, że często jest przeprowadzana przy łodzi regatowych i windsurfing turnieje i rybołówstwa. Tutaj znajdziesz duży supermarket, typowy rynek, plac, restauracje, szpitale, hotele, kantor wymiany walut, taxi, banki, sklepy z pamiątkami itp.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty