więcej o tej miejscowości

Chilpancingo jest jedną z gmin w stanie Guerrero w Meksyku

chilpancingo guerrero


Chilpancingo (nahuatl: Chilpa, Cingo ", a nie osy, małe" gniazdko "")? jest meksykańskim mieście Guerrero stolicy stanu o tej samej nazwie i siedzibą powiatu. Znajduje się w centralnej regionu, w którym krzyż autostradzie stanowej 95 i autostrady of the Sun

Miasta Chilpancingo, znajduje się w centrum państwa położone na współrzędnych 17 ° 11 'i 17 ° 37' szerokości geograficznej północnej i 99 ° 24 'a 100 ° 09' długości geograficznej zachodniej, na południku w Greenwich.

Istniejące klimacie są wilgotne, lekko ciepły, wilgotny, ciepły, wilgotny umiarkowany, temperatura waha się od 15 º C do 24 ° C.

Chilpancingo jest jedną z gmin w stanie Guerrero w Meksyku. Znajduje się on w temperaturze 17 ° 33'05 N, 99 ° 30'03 O tej jednostki, leży na wysokości 1250 metrów. Możesz rzucić okiem Chilpancingo, satelitarnej i uprzejmości mapie Google Maps.

Rzeki, które przebiegają przez Chilpancingo są Chontalcoatlán i Hieronima.

Istotny fakt dla tych, którzy idą na spacer w Chilpancingo, jest to, że San Mateo Fair Boże Narodzenie i Nowy Rok nie ma już za Guerrero, ale przestrzeń, czas i miejsce, aby potwierdzić poczucie przynależności do narodu z ich kultura i ziemi, w którym poczucie tożsamości, łączy się w magiczny synkretyzm, gdzie pogański-uroczystości religijnych hołd przekonań, odnowienia cyklu życia obchodów roku oznacza nowy.

Paseo del Banner, unikalne w swojej formie w Ameryce Łacińskiej za oryginalność i historii z jego słynną "Bash tygrysa" Theatre of the People "Ruben Mora Gutiérrez", z najlepszych artystów za darmo, jałówki i byki do kartelu stylu kreolskiej i Hiszpański, zajazdy, Kariera parejeras koni, walki kogutów Palenque, pokazy rzemiosła, zwierząt gospodarskich i rolniczych konkursów literackich, Rides gastronomicznych i mezcal i Teopancalaquis.Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty