więcej o tej miejscowości

Zitacuaro wokół ciebie mogą korzystać z następujących zasobów


zitacuaro michoacán


Zitacuaro wokół ciebie mogą korzystać z następujących zasobów, które są częścią pięknej różnorodności Michoacan, El Alma de Meksyku.

· Dam Forest. Tylko 12 km. Miasto Zitacuaro Huetamo droga, aby znaleźć to miejsce odpowiednie dla kempingów i sportów wodnych. 20 km. na tej drodze jest odchylenie od "Jump Enandio", gmina Benito Juarez, jest wodospad z około 90 metrów. wysokość.

· St Matthias. Społeczność Muzyka w odległości 12 km. Ciudad Hidalgo. Co ciekawe o tym miejscu są parterowe przedsionku krzyże, do XVIII wieku. Wieśniacy, którzy mają największe poprzeczne leżącej dzieci, kiedy zmarł. Piwnica najmniejszej krzyżu jest w formie Prehispanic temascales.
· Ciudad Hidalgo. Położony 47 km. Zitacuaro i 102 km. wschód od miasta Morelia. Kościół parafialny jest XVI w. z pięknym krzyżu atrium w środku ma dysk z obsydianu, który mówi z miejscowej obecności w jego przygotowanie. W tym miejscu przygotowany konserwowane owoce i warzywa i Wielkanoc odbywa się "Fair Konserwy", kolejny show jest, że Wszystkich Świętych 1 listopada. Niezwykła stolarki, ceramiki i ceramiki.

· Tourist Korytarz Pucuato tamy, Sabaneta i Mata de Pinos. Federal Highway nr 15, między Ciudad Hidalgo kierunku Cumbres Mil w miejscu zwanym La Venta, odchylenie zostanie znaleziony, a następnie do 8 km. Obóz turystyczny "Dam Pucuato", idealny do biwakowania i wędkowania sportowego. Przez tych samych zapór drogowych znajdują się "Sabaneta" i "Mata de Pinos" z krajobrazu wyjątkowej urody z dużych obszarów leśnych, gdzie odwiedzający znajdą zdrowia, wypoczynku i rozrywki.

· Parador jaskinie Tziranda turystycznych. Znajduje się na Federal Highway nr 15 do 10 km. Hidalgo City Tuxpan. Zwiedzający mogą podziwiać piękno i tajemniczość małych jaskiń, sklepień i hal, gdzie natura utworzyła różne kształty, można zobaczyć skamieniałe liście i korzenie. Jest domem dla 19 gatunków nietoperzy. Jeden jaskinia została wykorzystana przez Miguel Hidalgo i jego braci jako schronienia. Usługi, które altany liczyć, przewodniki i medycznego wsparcia. Wewnątrz znajdziesz przyjemną muzykę w tle i światło w kolorze.

· San Felipe z Alzati. Otomi Indian społeczność. Położony 9 km. na północ od Zitacuaro. Ma świątyni zwanej San Felipe zbudowany w XVI wieku, wyróżnia się urodą i przejechać przez centrum dysku atrium monolitycznego obsydianowego. W pobliżu znajduje się kaplica Candelaria, w starożytności być świątynią kobiet, posiada drewniany ołtarz i kilka XVI-wieczne dziewice hiszpańskich funkcje o różnych rozmiarach, lub w strojach Otomi.
Bardzo blisko do miasta znajduje się stanowiska archeologicznego w tej samej nazwie, która jest monumentalny ceremonialne centrum Matlazinca dom, położony na terenie ziem należących do rdzennych społeczności San Felipe i Zirahuato. Otwarte dla publiczności od 10:00 do 17:00.

· Aporo. Małe miasteczko podobne do narodów Meseta Purepecha. Po wejściu do sanktuariów motyla Monarch połączenia przez autostrady na skrzyżowaniu z Maravatío. Twój samochód jest korytarzem ekologicznym pięknych krajobrazów. Tu są w pracy kamienia, hafty i owoców i warzyw w puszkach pyszne.

· Senguio. Położony między Maravatío Aporo i przy ustawieniu zalesionych terenów i hacjendy byłych. Kościół San Juan i franciszkańskiego klasztoru niedawno wybudowanej części życia religijnego w miejscu. W pobliżu znajduje się Sierra Chincua, naturalny punkt widzenia, aby cieszyć się szeroką gamę roślinności leśnej, piękną atrakcją wschodniej Michoacan.

· Ocampo. Miejscowość położona 18 km. San Felipe de los Alzati, otoczone górami pełnymi sosny, jodły i cedru. Wśród jego atrakcji jest świątynią Ducha Dziecka z Atocha i exhacienda z Trojes. Posiada największą Sanktuarium Butterfly Monarch, znajdujący się w Bell Hill w Ejido "Różaniec".
· Angangueo. Charakterystyczny ślad kolonialne miasto górnicze i kolorowe, domy w większości drewniane balustrady w przednich i piękne doniczkowe kwiaty. Miejsce znajduje się 34 km. Zitacuaro przez odchylenia San Felipe z Alzati. Byli znani ze swoich kopalń i Carmen Catingón, gdzie można zobaczyć mój wejście św Hilary.

Są one podziwiane świątynię Poczęcia, zainspirowany stylu gotyckim, ołtarz pochodzi z Włoch i zdjęcia Świętego Józefa i Matki Bożej w Paryżu, Parker House Museum, który zawiera fotograficzną kronikę okresie boomu górniczego ; wycieczka tunel św Szymona, którego zwiedzanie Parker domu wykończeniowe w przedsionku kościoła Poczęcia. Punkt widzenia "Pomnik Miner", gdzie zwiedzający zobaczą piękną panoramę. Zaleca się uroczystość Krzyża Świętego, w tradycji, która jest sprawowana. Rzemiosło, który jest produkowany nawiązuje do Motyl Monarch, a także posiada delikatne prace metalicznego srebra.

· Tuxpan. Miasto położone 28 km. na północny zachód od Zitacuaro, wśród atrakcji jest kościół św Jakuba, właściciel majestatycznego obrazu "Las Animas" przygotowanego w 1708 przez Cristobal de Villalpando. W Tuxpan przygotowany tradycyjny krawat sposób Michoacan Sweet Home. W pobliżu są rozległe plantacje kontemplować Gladiolas i chryzantemy i wiele ogrodów. 4 km. w kierunku kolonii Vista del Valle jest wodospad "El Moro skok" o wysokości 40 metrów.

· Jungapeo. Z subtropikalny klimat jest gorące źródła znajdujące się na poziomie 30 ° C. Umieść otoczony wodospadami i krajobrazów niezwykłych. Urodzony w regionie Route Zdrowia caudulosa sprężyn listwy biegnącej od wschodniej granicy jednostki do północno-zachodnim rogu Cienega de Chapala, od składu chemicznego wód leczniczych są balneocurativos specjalne zabiegi.

· Tuzantla. Początek Tierra Caliente z Michoacán na wschodzie, poprzez drogę federalną-Huetamo Zitacuaro. Otoczony sadów mango, potężna rzeka ma Tuzantla. Tu jest tylko gospodarstwo krewetek w państwie.

· Huetamo Nunez. Typowe miasteczko Tierra Caliente, jeden z dostępów jest na State Highway Morelia-Carácuaro-Huetamo, znany biżuteria złota, naczynia, takie jak Jerky wołowiny w różnych formach, kiełbasa i chorizo, suche sery, zielone mango śliwka i guajillo chile sos, między innymi. Tu rozwój sandały i kapelusze istnieje duże zapotrzebowanie.

· San Lucas. Niedaleko tej wsi znajduje się Huetamos że jest atrakcyjna świątynią Matki Boskiej Poczęcia, pochodzący z XVI wieku. Miejsce odwiedzane przez wielu pielgrzymów w dniu 2 lutego i 8 grudnia. Targi i rzemiosła rozpoczyna się 2 lutego z wielkich atrakcji. W stoisku spożywczym do smaku i kapibary fasola jakości, szkieletowych z wieprzowiny, słodyczy fasoli i gajówka.

· Carácuaro z Morelos. Wesoły Lud Tierra Caliente z Michoacán, tu mieszkał i pracował jako rebeliantów ksiądz Jose Maria Morelos y Pavón. Tej populacji z szesnastu uzbrojonych mężczyzn poszedł w kierunku walki o wolność narodową. Zachował się po ołtarzu głównym "Czarny Chrystus Caracuaro" w XVI wieku było darem Fray Juan Bautista Moya, lepiej znanej jako Apostoła Tierra Caliente. Jest też małe muzeum z artefaktów należących do Sługi Narodu i rzeźby, które mieszkańcy znają jako "Morelitos", ponieważ Morelos jako dziecko.

· Contepec. W tym okręgu są i wygodne kurorty. Tu znajduje się centrum turystyczne Tepuxtepec, duża tama, optymalne miejsce do uprawiania sportów wodnych takich jak żeglarstwo czy motoesquí.

· Maravatío. Piękne miasto położone u zbiegu autostrady Maravatío (Guadalajara, Morelia-Meksyk). Położony w rozległym i bogatym dolinie nawadniane przez rzekę Lerma. Wśród jego atrakcji Theater Morelos, w czasie Porfiriato, kościół parafialny z San Juan Bautista XVI w., kaplica Niepokalanego Poczęcia NMP w stylu mudejar, domu, gdzie był Don Miguel Hidalgo w 1810 roku oraz farmacji schronienia Tu zwiedzający doświadczy tradycyjnej XIX-wiecznej apteki, gdzie leki są jeszcze wykonane ze starożytną techniką. Między innymi jest to region byłych hacjendy, z których jeden urodził się znakomitą Melchor Ocampo. W kwietniu wystawa odbywa się z rolnictwa, hodowli, handlowych i przemysłowych.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty