więcej o tej miejscowości

Isla Aguada Myjnia jest piękny port rybacki wyspa znajduje się w stanie Campeche z Sabancuy i Ciudad del Carmen.

Isla Aguada to mały port rybacki około 5 tysięcy mieszkańców i jest otoczony przez wody Zatoki Meksykańskiej i warunków Lake i położony jest pomiędzy Sabancuy i CD del Carmen, Isla Aguada oferuje gościom mil dziewicze plaże cieszyć morze, piasek i słońce bez przejmowałem jest przez ulicznych sprzedawców i tłumów wielkich innych ośrodków.


Wyspa była niezamieszkana przez dłuższy czas. Był używany tylko jako miejsce schronienia dla żeglarzy podczas wietrznej sezonu i szkwały. W 1762, jako gubernatora więzienia Bernardo Saenz Montero, piraci osiedlili się tam. Zaatakował bongo, że pochodził z Usumacinta z towarów i pasażerów na Jukatanie, ukradli wszystko, co mieli, a następnie przebywał na wyspie utrudniając nawigację. Bernardo, w sytuacji, wysłał oddział uzbrojonych mężczyzn w dwóch statków, które spadły o zaskoczeniu na złodziei uciekli, ale mała armia przejęła je odzyskać towar i zrobiłem kilka więźniów, wszystkich którym prezes wniosła do niektórych kolonialnych władz.

Po tym, gubernator zbudował mały fort i strażnicy, dając czas do miejsca jakiejś siły na opiekę nad wyspą. To były prawdopodobnie pierwszymi mieszkańcami Isla Aguada. Dla roku 1824, na początku samodzielnego życia w kraju, został mianowany sędzią w Isla Aguada asystenta, który był Pan Jose Maria Castro, podczas kastowego Wojny Yucatan, populacja wzrosła, jak wiele rodzin, przybyłych do Sabancuy znaleziono w Isla Aguada warunkach najlepiej rozwijać. Prezydencka decyzja dał lud Ejido została wydana w dniu 25 października 1923 roku. Miasto Aguada wyspy należy do Ciudad del Carmen. Oznacza to, że wydłużenie miejskiej Ejido.Myjnia jest piękny port rybacki wyspa znajduje się w stanie Campeche z Sabancuy i Ciudad del Carmen.

To raj jeszcze dziewiczej jeszcze oferuje mnóstwo atrakcji przyrodniczych w kilku miejscach można znaleźć, począwszy od prostoty jego ludzi, którzy Pozdrawiają was z życzliwością i ciepłem, jego naturalne piękno i środowisko ciszy i spokoju w otoczeniu, należy To miejsce jest naturalnym rajem, że nie możesz przegapić okazji do uczenia się i cieszyć.

Nawet dziewicze plaże zapraszają do odpoczynku i relaksu, jak nigdy nie zrobiłeś, prywatności, które oferuje jest idealnym miejscem na romantyczny lub chcą uciec od stresu, że ostrożny spowodować jego biały piasek doskonale nadaje się do leżenia i opalania wspaniały sposób, że będziesz cieszyć najbardziej, że na całej długości i szerokości nim można zbierać piękne muszle, które można podjąć, aby pamiętać Szmaragdowego Wybrzeża jest idealny, aby się ochłodzić i cieszyć się spokojem i płytkich wód Na pewno będę ożywić i pozostawić za sobą stres.
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty