więcej o tej miejscowości

laguna tecomate W południowej części laguny, naturalny długi bar oferuje możliwość korzystania zplaż.

laguna tecomate

To duże jezioro ma liczne populacje lasy namorzynowe i setki ptaków morskich, które przychodzą w poszukiwaniu pożywienia.


W południowej części laguny, naturalny długi bar oferuje możliwość korzystania zplaż.Odwiedź: 68 km na wschód od Acapulco, autostrady. 200 osób. Odchylenie w prawo w mieście San Marcos.


Znany również jako "Laguna de San Marcos", znajduje się 68 km na wschód odAcapulco. Ma dziesiątki namorzyny, które przyciągają setki gatunków ptaków, które żywią się w wodzie. Możesz uzyskać łodzi do podjęcia do centrum na jezioro ispędzić miłe chwile nie doceniając krajobraz podczas przechwytywania gatunków słodkowodnych.


• Klimat jest pół-wilgotne, ponieważ ma inne źródła wody i morza jest bardzo blisko.


Wraz z Tecomate, istnieją inne luki, które kształtują ciekawe zwiedzanie okolicmiasta, jak Chautengo. Jednak nie wszystkie te zbiorniki wodne mają te same cechy. Położony około 68 km od miasta Lake Tecomate (Acapulco mieści się w 45 minut) przedstawia bujne i piękne gatunki ptaków, aby zakończyć wyjątkowej

Ver mapa más grande

casa del amazquiteLaguna de Tecomate
RASTRO EN LA PERIFERIA DE SAN MARCOS, GRO.poso de los tilcuatesBIENVENIDOS A SAN MARCOS, GRO.SolecitoBarra Vieja - Acapulco, Gro.
SunriseEl Cerro de la cucucha San Marcos GuerreroSan Marcos GuerreroCALLE PRINCIPAL EN SAN MARCOS, GRO.SALIDA DE SAN MARCOS, GRO. A PINOTEPA NAL., OAX.
LA SOLEDAD TOTALAnahuaCalliPhotos provided by Panoramio are under the copyright of their owners

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty