więcej o tej miejscowości

tlaquepaque Gmina znajduje się w centralnej części wyżyny Jalisco

Gmina znajduje się w centralnej części wyżyny Jalisco, który regularnie topografii.Większość jej terytorium jest płaska z kilkoma wzgórzami i wyżyny sfanatyzowany kilka. Najwyższym punktem w mieście jest Cerro del Cuatro, które wraz z Cerro de Santa Maria znajduje się na południowy zachód od głowy, z wysokości 1860 i 1730 metrów. Leży na południe od Cerro Cola z wysokości 1640 metrów.

Klimat gminy jest sucha suchą zimą i wiosną, pół sezon zimowy nie jest zdefiniowana. Średnia roczna temperatura wynosi 20,7 ° C i ma średnie roczne opady 919 mm opadów w okresie od czerwca do sierpnia. Wiatrów są kierunku południowo-wschodnim. Średnia liczba dni w roku mróz wynosi 5,2.

To jedno z tych miejsc marzysz miłośników zakupów. Główny obszar ma duże przejście dla pieszych, gdzie założył ponad trzysta osobliwy sklepy i galerie sztuki znany na całym świecie jakość swojego rzemiosła, ceramiki wykonane przez ręce gminy. Tlaquepaque to również miejsce z tradycjami, a w ciągu roku z okazji różnych świąt, gdzie ludzie są świetne gospodarzy.

Do najważniejszych festiwali: Festiwal w Santa Anita, odbywają się w miesiącu lutym. Uroczystości Tateposco odbywają się w marcu, z Judei na żywo z San Martin de las Flores, który odbywa się co roku w czwartek, piątek i sobotę Wielkiego Tygodnia. Świętego Krzyża Dzień, obchodzony co roku w dniu 3 maja w "Crucitas tradycyjne", znajduje się w centrum Tlaquepaque. Festiwale w czerwcu, to coroczna wystawa, która zaczyna się na początku czerwca, a kończy się na początku lipca.Uroczystości Toluquilla wykonywane są w październiku. San Martín fiesty są obchodzone w listopadzie


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty