więcej o tej miejscowości

nopolo Nopoló i luger otoczony przez piękne plaże i cudowne krajobrazy gór Sierra de la Giganta.

nopolo baja california sur

Atrakcyjne Nopoló i luger otoczony przez piękne plaże i cudowne krajobrazy gór Sierra de la Giganta. Plaże są bardzo popularne na pływanie, nurkowanie icamping. Jest to duży kompleks turísitico, który zawiera pole golfowe, korty tenisowe, wypożyczalnie łodzi, sklepy i restauracje. Jest to część turystów korytarzaLoreto i Puerto Escondido Nopoló.


Można dotrzeć do całej Transpeninsular drogi # 1 "Benito Juarez" z Tijuana do Los Cabos. Droga ta oferuje usługi Policji Federalnej autostrady, Aniołów Zielonych isłużb ratowniczych, którzy mogą udzielić władze najbliższego miasta, Czerwony Krzyż, Straż Pożarna, Policja Miejska, i tak dalej. Polecamy: Nie jazdy w nocy (ze względu na zwierzęta), poszanowanie znaków i zasad bezpieczeństwa podczas podróży.


Zestaw, który zawiera szereg piaszczystych plaż i krajobraz uroczy. Loreto została założona w XVII wieku jako misji jezuitów.
Około mogą odwiedzić takie atrakcje jak plaże Bahia Concepcion, około 90 km na północny wschód z witryn takich jak Buenaventura, Armenta, twaróg, Cocos,Santispac, El Coyote i El Burro.
Do około 30 km na południe można dotrzeć do miejsc Ligui, San Javier, Mulege,Santa Rosalia, San Ignacio, Guerrero Black, Puerto Escondido, Coyote Punta iNopoló Juancalitoexcelente sitio para disfrutar el avistamiento de ballenas.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty