więcej o tej miejscowości

isla de sacrificios , veracruz Wykopaliska na terenie potwierdziły wyniki obrzędów religijnych

isla de sacrificios

-Wyspa Ofiary: jej nazwa kojarzy się obrzędy religijne, które prehispanic mężczyznopracowanych w tej części kraju, w otoczeniu morza i egzotyczne banki koralowych.

Wykopaliska na terenie potwierdziły wyniki obrzędów religijnych, po stwierdzeniu,ślady grobów i fundamenty Totonac świątyń, ale z przybyciem Hiszpanów, wyspa stała zakresie naprawy kolonialnych statków.
Później, w czasie tak zwanej wojny Pastry w 1838 roku (pierwsza wojna z Francją)było punktem wyjścia ataków Galów. Później, obszar będzie zajęta przez wojska amerykańskie zaatakowały Meksyku dwa razy.

Wyspa jest najważniejsze ofiary wszystkich, którzy są przeciwko Veracruz. Dzisiaj, w jego "twarz z drobnoziarnistego piasku" zostało "zasiane" duża nowoczesna latarnia morska, która prowadzi statków, które go do portu.

W czasach przed-Hispanic była zamieszkana przez Totonac i Olmeków, który został nazwany Chalchihuitlapazco (Jade Jasność) odkrył w 1518 roku przez kapitanaJuan de Grijalva, podczas jego poszukiwań w Zatoce Meksykańskiej, nadano jejobecną nazwę na mocy znalezienie w poświęciła organów Indian podczas ceremonii ofiarowania ich bogom. Dzisiaj na wyspie jest tymczasowo zamknięty dla publiczności ma potężny latarnia morska, która prowadzi do portu statków przez kanał. Poza tym jest największa wyspa, które są przed Boca del Rio, wyspaznajduje się w jednej z najpiękniejszych raf koralowych na świecie.


Ofiary miasta Isla (wyspa Ofiary) znajduje się w mieście Veracruz (stan VeracruzIgnacio de la Llave). Posiada 5 osób. Wyspa ofiar (Wyspa Ofiary) wynosi 10 metrów.


Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty