więcej o tej miejscowości

Petatlán znajduje się 94 metrów nad poziomem morza, na zachód od Chilpancingo

petatlan guerrero

Słowo pochodzi od słów Petatlán Petatlan Nahua-tlan-foo i razem znaczy "obokmaty."

Petatlán znajduje się 94 metrów nad poziomem morza, na zachód od Chilpancingo. Części regionu Grande Costa, położony na współrzędnych 17 ° 18 'i 17 ° 57' szerokości geograficznej północnej i między 100 ° 101 ° 30 '53 'y zachód, w stosunku do Greenwich. Graniczy z następujących gmin: North Coyuca de Catalan,na południu Oceanu Spokojnego na wschodzie Tecpan de Galeana i zachoduporucznik José Azueta.
Petatlan jest 43 km (27 km) na północny wschód od Papanoa w Guerrero przez tą samą drogą w Meksyku.

W wielu częściach Guerrero, natura i kultura idą w parze, więc sceny niesamowitychbudynków, uroki to historyczne, architektoniczne, a nawet takie, które zostały wydane przez legendy, które są właścicielami, przypadku Kościoła Jezusa PetatlánOjca, którego rzeźba Chrystusa istnieje, pojawiły się w dziwnych warunkach, więcteraz to, co jest za dość cudowne.

Kościół ten znajduje się w centrum miasta Petatlan, gdzie można skosztować tradycyjnych kwadratowych, Casa de la Cultura i budowa H. Ratusz. Spaceryulicami znajdziesz złoty papier rynku, gdzie ceny są także cud, becausepetatlan wGuerrero, Meksyk rzemieślników takich jak sprzedaż ich produktów, które, nawiasem mówiąc, są doskonałej jakości.

W czasie posiłku, cieszyć się przysmaki ludności lub na Kalwarii słynie z piękna i co może Teast tam, podobnie jak tamales jagnięcina w liściach bananowca i innepyszne dania przyprawione z otrzymanej soli w sposób naturalny z kopalni soli
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty