więcej o tej miejscowości

arriaga chiapas Głównym ośrodkiem ludności gminy jest miasto Arriaga.

arriaga chiapas

Nazwa Arriaga jest na cześć meksykańskiego prawnika Ponciano Arriaga, zgodnie z dekretem, wydanego przez stanowiąc gubernator Jose Ines Cano.

Głównym ośrodkiem ludności gminy jest miasto Arriaga. Pierwotnie zgromadzenierodzin osiedliło się w dolinie Jalisco, z departamentu Tonala. W dniu 28 maja 1910 roku, tego zgromadzenia został wzniesiony w mieście o nazwie Arriaga, na cześćmeksykańskiego prawnika Ponciano Arriaga, według dekretu gubernatora stanudziałania, José Inés Cano. W 1918 roku stacja została podjęta przez życie i FaustoCastillo Agustin Ruiz, dyrektor generalny anty-Carranza rebeliantów.
Gmina leży na skraju Sierra Madre i Pacyfiku Coastal Plain, z połowę jego płaskiej powierzchni i góry innych. Jego współrzędne geograficzne to 16 ° 14 'N i 93 ° 54' W., Jej wysokość wynosi 60 metrów.


Arriaga to meksykańska gminy, położone na południowy zachód od stanu Chiapas.Jej główną działalnością jest rybołówstwa i rolnictwa. Arriaga jest bardzo ciche, piękne, pełne ciszy i spokoju, to dobre miejsce, aby cieszyć się piękne popołudnie, ulice są zawsze bezpieczne, ludzie są bardzo szczęśliwi i bardzo pomocne. Ich tradycje są godni, festiwale, uroczystości, Arriaga jest
Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty