więcej o tej miejscowości

san pedro martir, baja california norte

San Pedro Martir obejmuje Park Narodowy znajduje się w zalesione dużo pasma górskiego Sierra de San Pedro Martir . Jest to jeden z niewielu obszarów górskich znajdujących się w lesie na półwyspie Baja California . Posiada wiele gatunków drzew iglastych i służy jako ważne schronienie dla dzikich zwierząt , których półwysep pomiędzy gatunkami , można zaobserwować pewne endemicznych owca .

Położony w środkowej części meksykańskiego stanu Baja California, którego obszar odpowiada gminie Ensenada . Obszar ten został najpierw zbadana przez około 1701 przeprowadzonego przez Eusebio Francisco Kino wypraw , ale przez dominikanów , którzy założyli pierwszą misję w miejscu .


Znajduje się 150 km na południowy wschód od miasta Ensenada , 200 kilometrów na południe od Mexicali ,Sierra de San Pedro Martir , oprócz tego, żepiękny granitowy masyw , odgrywa istotną rolę w ekologicznej i klimatycznego bilansu regionu . W parku można angażować się w camping , turystyka górska, wspinaczka, wędrówki na szlakach i punktów widzenia , obserwacji przyrody i odwiedzić Narodowe Obserwatorium Astronomiczne . Przeciętny czas transferu z Ensenada wynosi cztery godziny . Nie ma transportu publicznego , więcpodróż musi być samochodem prywatnym .


Tennajwiększy w północnej części półwyspu Baja California masa górskich , ma swój najwyższy punkt w Picacho del Diablo , z 3,096 metrów nad poziomem morza . Inną cechą jest podwójne obywatelstwo , urodził się i na południe od Stanów Zjednoczonych , w Ventura County , w pobliżu miasta Los Angeles w Kalifornii , która ma swój początek w Mount San Jacinto, niedaleko Palm sprężyny , aby kontynuować wzdłuż półwyspu do San Simon Creek, znajduje się w mieście San Quintin Ensenada , Baja California .

Atrakcje w Parku Narodowym Sierra San Pedro Martir

Ołtarz, położony na wysokości 2880 metrów. Stamtąd można zobaczyć na Ocean Atlantycki i Zatokę Cortez .
Szczyt diabła , znajduje się na wysokości ponad 3000 metrów. Jest to najwyższy punkt na całym półwyspie Baja California .
Astronomiczne Observatiorio ,drugim najważniejszym w Ameryce Łacińskiej .

Kontaktując się z Centrum
PO Box 877
22800 Ensenada , Baja California , Meksyk
Telefony: (646) 174-4580 , 174-4548 , 174-4593Ver mapa más grandeBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty