więcej o tej miejscowości

santa clara del cobre, michoacán

 Santa Clara del Cobre mają przedhiszpańskich tradycję młotkiem pracy miedzi .

Z epoki pre - Hiszpanie , roboty z miedzi , i przekształcił Purepechas miedzi .

Jego rodzimych rzemieślników zdobyły nagrody na poziomie krajowym przez piękno ich pracy . Sztuka i tradycja były przechowywane w rodzinie od lat .

Praca może być rzemiosło i sztuka , i praktyczne artykuły dla domu i biznesu . Praca młotkiem , mogą być wykonywane w udostępnionym zsynchronizowanych uderzeń kutych na kowadle .

Wioska jest wiele warsztatów miedzi znajdują się w miejscowości i jej okolicy .

Starożytni Indianie z regionu dostaje młotkiem miedziane przedmioty użytkowe , które kontrastuje z bardziej powszechne korzystanie z ceramiki gliny w domu - jak dzwonki, ozdoby zoomorficzne Labrets i kolczyki , i innych instrumentów , takich jak siekiery . Miedzi był używany w stopach złota, których niektóre błyszczące obiekty zostały dostarczone , tak jak złoto , oślepiony oczy i umysły zdobywców , którzy wykonali wyczyny , nie bez okrucieństwa w dążeniu do upragnionego metali szlachetnych .


Tak więctradycja iObecny boom w Santa Clara del Cobre jestbardzo stara linia , z której , zgodnie z tradycją, w naszym wieku XIII , siekiery i metalowe ozdoby zostały wykonane w pre - Hispanic świata regionu ; działalność, która miała podobieństwo do podobnej rudy metali enre produkcji Zapoteków (w stanie Oaxaca ), ale bardzo rzadką obecność na terytorium Azteków centralnego Meksyku .

Polecam odwiedzić :

Santa Clara ma Museo Nacional del Cobre , gdzie obiekty występujące w miejscu tego metalu , produkowanego przez starożytnych Tarascan i gdzie sztuka i rzemiosło sztuki , które zostały nagrodzone nagrodami w konkursach i wystawach krajowych i międzynarodowych jest pokazany . Jedną z najważniejszych dat w tej społeczności jest w połowie roku , w okresie od sierpnia do września , kiedy to wykonuje Narodowy Copper Fair, imprezę , podczas której lokalni artyści konkurować , aby zobaczyć , kto się najpiękniejszy kawałek i przede wszystkim , dlatego, że obchodzi patrona miasta : Santa Clara .

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty