więcej o tej miejscowości

Petatlán znajduje się 94 metrów nad poziomem morza, na zachód od Chilpancingo, jest częścią regionu Grande Costa

petatlán, guerrero

Słowo pochodzi od słów Petatlán Petatlan nahuatl-tlan-po plecak i oznacza "Dalejna matę".

Petatlán znajduje się 94 metrów nad poziomem morza, na zachód od Chilpancingo, jest częścią regionu Grande Costa i znajduje się na współrzędnych17 ° 18 'i 17 ° 57' szerokości geograficznej północnej i między 100 101 ° 30 '53 'y ° długości geograficznej zachodniej od południka Greenwich. Graniczy znastępujących gmin: North Coyuca de Catalan, na południu Oceanu Spokojnego na wschód Tecpan de Galeana i Zachodu, z drugiej schronienie Azueta Zihuatanejoturystycznym Ixtapa-Zihuatanejo.


Wycieczka do pięknych stron Petatlan to łatwo zrobić, biorąc autobus z dworca autobusowego w Zihuatanejo w centrum miasta. To tanie, tylko 12 peso w jedną stronę, i trwa godzinę lub mniej na wsi. Aby być niech się u podnóża głównego placu, piękny kościół, który dominuje nad miejscowością. Wokół kościoła iokolicznych ulicach są pełne stragany rzemieślnicze złota i biżuterii srebrnej. Ludzie są, jak zawsze, bardzo przyjazny i sprawia, że ​​to miła odmiana od sceny. Możnazjeść obiad w jednej z kafejek przed podjęciem autobus z powrotem do Zihua.Należy sprawdzić w kalendarzu.

Petatlan jest ważnym rynkiem dla biżuterii przed jego słynnego kościoła.Rzemieślników sprzedać rzeźbione piękne i sztuk złota 12, 14 i 18 Karat(wniosek 24K) po cenach nieco poniżej swojej średniej handlu. Zazwyczaj można zaoszczędzić od 10% do 15% kosztów pracy rzemieślnika jako projektant nabywabezpośrednio

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Search + 2,000 destinations

Popularne posty