więcej o tej miejscowości

Chamela Bay położony jest w gminie La Huerta i część Costalegre obszar państwa

chamela, jalisco

Chamela Bay położony jest w gminie La Huerta i część Costalegre obszar państwa, charakteryzuje się sceny nieopisane piękno w rozległej długości 10 km, w tym kilka plaż zwany El Negrito, Felicillas, Pink i Chamela, która jest głównym.

Residence morskich i lądowych ptaków, ma ponad dziesięciu kilometrów od morza i rzeki, zróżnicowane scenariusze.Spokój jego plaż na korzystanie z małych i skałdla nurków są cechy Zatoki Chamela.

Grupa małych wysp, takich jak La Colorada, Kuchnie, Andrzeja, Woliera (rezerwat ptaków i jest idealnym miejscem do nurkowania), Jałówka, Sfinks, San Pedro, San Agustin, La Negrita, są postrzegane nich dostać łodzią i z pewnością stanowiąbardziej atrakcyjne zatoki

Chamela Bay położony jest w miejscowości Orchard i część Costalegre obszar państwa, charakteryzuje się sceny nieopisane piękno w rozległej długości 10 km, w tym kilka plaż zwany El Negrito, Felicillas, Pink i Chamela, która jest głównym.

Ten szeroki wlot zaczyna się od ujścia potoku Chamela na plaży o tej samej nazwiei gdzie znajduje się miasto Chamela, a kończy w surfować znany jako "Bufadero"Pink Beach w Punta Rivas.

Najlepszy czas na podróż do tego miejsca jest zimą i wiosną. Mimo, że wyspy sąwidoczne z ziemi i wydaje się łatwo dotrzeć łodzią, istnieją silne prądy, które mogą powodować problemy, należy skonsultować się z lokalnych rybaków o najlepszy czas na podróż.

Dojazd do Chamela?
drogi lub z Guadalajara do Puerto Vallarta i na południe od autostrady 200. Można również wprowadzić Manzanillo Colima, wzdłuż wybrzeża do Barra de Navidad, lub bezpośrednio z Guadalajara, Autlán.

Ver mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty