więcej o tej miejscowości

sinaloa Playa La Tambora To miejsce znajduje się w Escuinapa

playa la tambora,

sinaloa Playa La Tambora To miejsce znajduje się w Escuinapa, Sinaloa, Meksyk, jegowspółrzędne geograficzne to 22 ° 33 '30 "Północ, 105 ° 46 0" Zachodu i jegooryginalnej nazwy (ze znakami diakrytycznymi) jest Playa La Tambora. Playa La Tambora przeglądanie zdjęć i obrazów z satelity poniżej, zwiedzanie zdjęcia lotnicze Playa La Tambora w Meksyku. Hotel Playa La Tambora mapa jest dostępna na stronie miejsce przeznaczenia połączone powyżej.
opis
To wybrzeża dziewiczych plaż wyróżnia: Kozy, bębny i Katie, wzdłuż której znajduje się ujście Teacapan, specjalne miejsce do wędkowania i uprawiania sportów wodnych.

Te plaże mogą się ofiarą takich jak okoń morski, Lucjan, miecznik, okoń morski ipuffer i miecznika offshore.

Istnieje ponad trzy tysiące palm, które zdobią długą podróż składa się z wszystkichpiaszczystych plaż i krystalicznie czystej wody.

Tu jest wiele gatunków zwierząt, w tym pelikany, czaple, ptaki fregata i wiele innych ptaków, nie wspominając o bogate życie morskie, które mają ujścia i namorzyny.


Jak dojechać
Stanu Sinaloa, który znajduje się w północno-zachodniej części Meksyku to krajbogaty, atrakcyjny i bogaty w zasoby naturalne, takie jak piękne plaże i spokojne, które leżą wzdłuż 650 km wybrzeża .

Pod koniec Mazatlan udaliśmy się w dół drogi # 15, i 98 km jest gmina Escuinapa w którym się poruszamy do drogi Escuinapa - Teacapan, na której znajdziemy piękne plaże La Tambora, Lupitas i KózVer mapa más grande

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Search + 2,000 destinations

Popularne posty